e-Diyet Teknoloji Diyeti

Yaşam tarzı uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.90 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma project300
Teknoloji bağımlılığına karşı alternatif çözümler üreten bu uygulama, teknolojiyi yararlı bir şekilde kullanmayı amaçlamaktadır.

e-Diyet Teknoloji Diyeti; telefonunuzu ne kadar sürede kullandığınızı gün ve saat aralığına kadar belirleyen ve analiz eden bir uygulamadır. Teknoloji bağımlılığına karşı geliştirilen bu uygulama ile alternatif çözümler üretilerek teknoloji kullanımını faydalı hale dönüştürmeyi hedeflemektedir.

Mobil cihazınızı her gün ne kadar kullandığınızı otomatik olarak analiz eden e-Diyet Teknoloji Diyeti uygulaması belli limitlere de sahiptir. Günlük limit aşımlarında otomatik olarak da uyarı alabileceğiniz bu uygulamada telefonunuzu daha az kullanmanız için kendinizi motive edebilirsiniz.

En çok hangi uygulamaları kullandığınızı da görebileceğiniz e-Diyet Teknoloji Diyeti uygulamasında uygulama analizleri de yapabilir ayrıca ana ekrana tıklama sayınızı da gözlemleyebilirsiniz.

Telefonunuza ayırdığınız zaman dilimini de grafiklerle görebileceğiniz bu uygulamada harcadığınız zaman ve aldığınız verimi de tespit edebilirsiniz. Teknoloji bağımlısıysanız ve telefonunuzla çok fazla zaman geçiriyorsanız e-Diyet Teknoloji Diyeti uygulaması sizin için geliştirildi!

Tamamen ücretsiz olan bu uygulamayı sizde cihazınıza yükleyin, teknoloji yararlı bir şekilde kullanmayı öğrenin!

e-Diyet Teknoloji Diyeti indir